نتایج جستجو برای عبارت :

روز دانشجو - 2

خبر خوش برای دانشجو معلم ها
پرداخت عیدی به دانشجو معلم ها
◾️دکتر حاجی بابایی : دولت با پرداخت عیدی به دانشجو معلمان موافقت کرده و امسال پرداخت خواهد شد.
◽️دکتر حاجی بابایی در جمع دانشجو معلمان لرستان در پردیس علامه طباطبایی خرم آباد با اعلام این خبر ، افزودند که بحث کسری ۴۵ درصد هم در دستور کار است اما مرحله به مرحله باید پیش رفت.
رهبر انقلاب: دانشجو نیروی مورد #امید یک کشور است، #دانشجو است که میتواند در مقابل مشکلات بِایستد؛ دانشجو، هم جوان است، هم عالم است؛ او است که فردای کشور را باید اداره بکند، او است که باید آگاه باشد تا سنگر ایستادگی را در مقابل زیاده‌خواهان و فرصت‌طلبان و دیگران تقویت بکند، این باید محکم باشد. ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
این پاورپوینت در22 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از نام گذاری روز دانشجو،دانشجو و تولید علم،ایستاده ام چو شمع، مترسان ز آتشم،پارلمان دانشجویی،رهبر انقلاب و دانشگاه و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد روز دانشجو در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
نمیدونم امروز رو تبریک بگم یا تسلیت، تعریفی که از دانشجو تو کتابا و فیما هست با چیزی که الان خودمون هستیم خیلی فرق داره ، نمیدونم چرا اون ادم شاد و جویای علم رو نمی بینم که استادش بهش انگیزه میده ، یه مشت ادم دور هم جمع کردن که از ناامیدی و اینده پوچ می نالند،
بگذریم...،
روز دانشجو رو به همه عزیزان تبریک میگم❤️ به امید آینده ای بهتر
با ما همراه باشید.
سلام دوستان ، امیدوارم هر کجای این کره خاکی که هستید خوب و خوش و سرحال باشید 
امروز میخوام یه توضیح کلی در مورد وبلاگم بدم پس تا آخر مطلبو حتما بخونید 
وبلاگ دانشجو کمک در راستای کمک به دانشجویان رشته کامپیوتر و آی تی بنا شده و بیشتر تو زمینه برنامه نویسی بر پایه سی شارپ کار میکنه ، تو این وبلاگ هم به دانشجو ها کمک میشه تا پروژه هاشون رو بسازن ، هم بهشون کمک میشه تا برنامه نویسی سی شارپ رو در حد قابل قبولی یاد بگیرن 
در کل یه وبلاگ مفید واسه کس
امروز روز پرحرکتی بود. هم رفتم دانشگاه کارشناسی، هم ارشد و هم دبیرستان... تو دانشگاه کارشناسی خیلیا مثل من اومده بودن که ریزنمرات انگلیسی بگیرن و به قولی دانشگاه کارشناسیم پل رفتن از ایرانه. تو دانشگاه ارشد، هنوز خیلی از دوندگی های اداری مزخرف به دانشجو محول میشه چون سیستم نمی تونه خودش مسئولیت کاراش رو به عهده بگیره؛ وقتی دانشگاه ارشد بر طبل شادانه میکوبه که بزرگترین دانشگاه ایران از نظر تعداد دانشجو هست قشنگ میرینه به اعصاب دانشجو!! مدرس
یادم نیست جایی شنیدم یا خوندم که دوران دانشجویی آدم یه فصل گذراس ، قبل از اون  دنیا به ساز تو میرقصه اما بعد از اون تو باید به ساز دنیا برقصی.
 حالا که نزدیک  دو سالی میشه  از ایستگاه دانشگاه و دانشجو بودن پیاده شدم و  عبور کردم دارم به عمق معنای این جمله پی میبرم . 
کاش  انتخاب لحظه ها دست خودمون بود . کاش گذر زندگی مثل یک فیلم بود و میشد با یه ریموت کنترل ،عقب ببریش و جایی که  دوست داری نگهش داری ،حتی میشد لذت لحظه ها را با دو تا دکمه  بَک  و  پ
بر اساس مصوبه جلسه پانزدهم شورای سنجش و پذیرش دانشجو رشته هایی که در کنکور فنی و حرفه ای سال 97 با آزمون پذیرش داشته اند، در سال 1398 هم به همان صورت دانشجو خواهند داشت
الکتروتکنیک
تاسیسات_مکانیکی
تربیت بدنی
حسابداری
شبکه_و_نرمافزار
صنایع_غذایی
گرافیک
مکانیک_خودرو
نقشه_کشی_معماری
بابرگزاری آزمون اقدام به جذب دانشجو در #کنکور #فنی_حرفه ای (کاردانی پیوسته ) خواهند نمود.
خیلی کم پیش میاد اجازه بدم دانشجو بیاد درس بده یا صحبت کنهاگر هم این اتفاق بیفته، معمولا برای من نکته آموزنده خاصی نداره حرف هاشون
ولی
امروز یکی از دانشجوهای کارشناسی در کلاس من مطلبی آموزش داد که نشستم و در جایگاه یک دانشجو گوش دادم و لذت بردم
راست می گویند که
امروزه دانش پراکنده است و در دست هر کسی قطعه ای از آن وجود دارد
شنبه شانزدهه آذر هم گذشت.
صبح شیش ساعت خوابیدم و حالم عالی بود. کلاس صبح هم با کنفرانس طوفانی گروه ما تموم شد. با توجه به این که گفته بودن امروز جشن روز دانشجو برگزار میشه نصف کلاس خونه خوابیده بودن که اگرم غیبت بخورن بگن روز دانشجو بوده ماهم رفتیم جشن. نهار غذایی که بدم میاد یعنی ماهی خوردم. یک ساعت و نیم ورزش سنگین داشتم. تکواندو رو دیدم که سجاد مردانی چطور تو فینال پر پر شد و خواب کوتاهیم داشتم. شب هم خبر اومد گروه های ترم بعدمون کامل عوض شده

دانشجو موذن جامعه است، اگر خواب بماند نماز امت قضا میشود.

پی‌نوشت:
می‌دانم امروز روز دانشجو نیست. ولی این جمله را که دیدم به فکر فرو رفتم که این همه نماز قضا شده، موذن چرا بانک اذان نمی‌دهد؟ حتی نماز‌های ظهر و عصر هم قضا شده، در این حد در خواب هستیم!

دانشجو موذن جامعه است، اگر خواب بماند نماز امت قضا میشود.

پی‌نوشت:
می‌دانم امروز روز دانشجو نیست. ولی این جمله را که دیدم به فکر فرو رفتم که این همه نماز قضا شده، موذن چرا بانک اذان نمی‌دهد؟ حتی نماز‌های ظهر و عصر هم قضا شده، در این حد در خواب هستیم!
یه انتقادِ کوچیک!
۱۶ آذری که فقط اسمش روز دانشجوست!
یک سال چرخید و مجددا رسیدیم به ۱۶ آذر! روزی که فقط اسمش روز دانشجوست! 
این را میگویم چون هر جا که باید پشت دانشجو بود، مقابلش قرار میگیرند! هر جا که دانشجو ایده داده، ایده اش را منهدم کردند! هر جا خواسته همکاری کند، دستش را قطع کردند! هر بار خواسته پا بگیرد، زمین گیرش کردند! جامعه ی فعال یعنی جامعه ای که دانشجو در آن فعال باشد و قلب تپنده اش باشد! سال قبل خیلی درگیر فعالیت های دانشجویی نبودم، ول
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
مرکز علمی کاربردی شماره 30 تهران امسال برای نخستین‌بار در رشته چاپ و بسته‌بندی دانشجو می‌پذیرد.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، آرش سپاس‌مقدم، رئیس مرکز علمی کاربردی شماره 30 تهران در گفت‌وگو با ایبنا عنوان کرد: این مرکز برای سال تحصیلی 98 – 99 در مقطع کاردانی در رشته‌های طراحی چاپ، چاپ و نشر و در مقطع کارشناسی برای رشته‌های طراحی و آماده‌سازی چاپ، مدیریت امور چاپ پذیرش دانشجو دارد.
وی افزود: همچنین امسال به دلیل نیاز به آموزش د
 چی میشد الآن تو جاده شمال (بعد از گرگان/تاقبل گرگان شمال نیست!) بودیم و شیشه ماشینو میدادیم پایین و باد خنک با بوی دریا و بارون میخورد تو صورتمون؟ (کاش الان شمال بارون بیاد)

+ خدایا! جون هرکی دوست داری کمکم کن این کارو تا آخرش برم و خیالم راحت بشه! (تازه شروع کردم زوده جا بزنم)
++شاید یکی از عللی که درس نمیخونم اینه که جزوه نمینویسم وعصرم حوصله ندارم وویس گوش کنم پس منتظر کمیته علمی میمونم و شب امتحان شروع میکنم و این سیکل معیوب همچنان ادامه دار
ساعت نه صب رسیدم و جریان فرفره وار خوشبختی و خوشبختی و خوشبختی و فقط مرور کردم و از ته دلم نفس عمیق کشیدم
چقد خوبه که خدا میزاره بعضیا بیان تو زندگیش،تا بفهمه در عین بدبختی چقد خوشبخته،درعین اشک تو چشم چقد شاده،در عین دل شکستگی چقد پر از عشقه و من هزارتا دنیا خوشبخت و شاد و پر از عشقم تا هستی:)
چهارشنبه پنجشنبه و جمعه ای که گذشت فوق العاده ترین روزهای عمرم بود...
روز تولدم جمعه:)
و امروز که روز دانشجو بود،به شخصه استوری نذاشتم و از شنیدن تبریکا د
✅دانشجو با دانشگاه به مشکل خورده؛ متوسل شده به مصاحبه با VOA و BBC
دانشگاه از او شکایت کرده ولی قاضی دادگاهی در اهواز استدلال کرده «هیچ‌کس را نمی‌توان به صرف داشتن عقیده‌ای مورد تعرض و مواخذه قرار داد... و آزادی بیان و آزادی پس از بیان دانشجو و عامه‌ی مردم را سلب نمود» و تبرئه اش کرده.امید بخش است.محمد اصنافی

روز دانشجو را چطور گذراندید؟
ابتدا امتحان میانترم داشتیم که خواب ماندیم. طبیعی است دیگر! دانجشویی که خواب نماند، دانشجو نیست.
۹:۱۵ امتحان داشتیم، ۹ از خواب پریدم، ۹ و ۱۷ دقیقه سرکلاس بودم.
شکرخدا امتحان را کنسل کردیم رفت البته.
بعد بساط لپ‌تاپ را از خوابگاه کشاندیم دانشگاه که با مریم و امیر ایلاستریتور یاد بگیریم. با هزار و یک مدل بدبختی نصبش کردیم و کمی هم کار کردیم ببینیم اصلا چی هست!
این بین، غدا را روز خرید کردیم. یعنی به بهای هنگفت، غذای
موسسه پخش دانشجو ، موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ،  فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد.
ادامه مطلب
16 آذر ماه نشان از ایستادگی، شجاعت، آزادگی و اندیشه ورزی دانشجویانی است که ادامه دهنده راه شهیدان و جان برکفانی همچون شریعت رضوی‌ها، قندچی ها و بزرگ‌نیاها هستند. روز دانشجو فرصتی است که نقش برجسته و پررنگ قشر عظیم دانشجویان و سرنوشت سازان را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آن ها همواره در جهت شکوفایی ایران اسلامی تلاش کرده‌اند. چه بزرگ مردان و بزرگ زنانی که در راه آزادگی، علم اندوزی و جهاد در راه علم و دانش جان خود را فدا کردند تا ام
تقریبا همه پیام های درخواست نمره رو بدون دیدن پاک میکنم
چون اصلا وقتی دانشجو نمره رو می بینه یعنی نهایی شده و قابل تغییر نیست
منم قبل از ثبت نهایی نهایت ارفاق منطقی ممکن رو لحاظ میکنم
درخواست‌ها هم همگی در حد التماس دعای و خود دانشجو هم می‌دونه حقش اگر کمتر از اون نمره نباشه به هیچ عنوان بیشتر هم نیست 
حالا یکی پیام داده: 
باشه استاد شما مشکل ما رو حل نکنید ولی من ی جور دیگه میشناختمتون 

من برم تو افق محو شم که تصورات بچه مردمو به هم ریختم :د
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور علی خدری فرماندار علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان ،اندیکا، لالی وهفتکل در مجلس شورای اسلامی وتعدادی از مدیران دستگاههای اجرائی  در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور اندیکا برگزار شد.
ادامه مطلب
کالج زبان کره ای
همه دانشگاه های کره جنوبی دوره زبان رو برگزار میکنن که شما میتونید خودتون دانشگاه موردنظرتون رو انتخاب کنین.
ولی غالبا افراد همون دانشگاهی رو  که قصد تحصیل  در اون رو برای رشته دانشگاهیشون دارن رو برای دوره زبان هم انخاب میکنن. بهترین دانشگاه برای دوره زبان به نظر من دانشگاه kyounghee هست که این دوره رو با امکانات بیشتر و مدرس های بهتری برگذار میکنه
شهریه دوره های زبان کره ای حدودا بین 1350 الی 1600 دلار در هر ترم هست که بسته به دانش
یادم میاد پارسال همین روزا بود داشتم میرفتم تهران تابلو دانشکده م رو توی مسیر دیدم ارزوکردم  میشه سال دیگه من دانشجو همین رشته همین شهر باشم
گذشت تا امسال
دقیقا همون روز  داشتم میرفتم اصفهان تابلو دانشکده مون رو توی مسیر دیدم حالا من دانشجو همون رشته همون شهر بودم راستش رو بخوای به اسونی نرسیدم ولی بالاخره رسیدم 
الان هم نمی دونم چی قرار سر و من ارزوهام وایندم بیاد ولی فقط میخوام صبورباشم ومنتظر .خدارو چه دیدی شاید شد...
موسسه پخش دانشجو ، موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ،  فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد. در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتاب در بیش از 20 دسته بندی مختلف و با همکاری بیش از دوی

به گفته وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری در دستور کار نیست . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، منصور غلامی با اشاره به کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه ها گفت : درباره بحث تغییر ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در مقطع دکتری ، قاعدتا ظرفیت هایی که دانشگاه ها اعلام می کنند مد نظر است .

برای مطالعه متن کامل خبر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews2/4217/عدم-کاهش-ظرفیت-پذیرش-دانشجو-در-مقطع-دکتری.html

همین کیس پایینی بود در ادامه مطلب که گفتم واگذار شد؟
پروپوزالش رو تو سامانه بارگذاری کرده
همون پنجمین نسخه ای هست که برای من ارسال کرده بود و باز اشکال داشت
حتی همون اصلاحات آخر رو که من براش نوشته بودم و بعضیا رو خودم اعمال کرده بودم برطرف نکرده!
یعنی نسخه آخری که من براش ایمیل کردم از اینی که بارگذاری شده بهتر بود
فکر کنید تو این نسخه ای که بارگذاری کرده، وسط متن مربوط به پیشینه، یهویی یک منبع به صورت تمام نویس هست!!!
بعد من موندم اون همکار م
موسسه پخش دانشجو ،
موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17
اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ، 
فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز
کرده تا به رویای ارسال کتاب به
تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد.
در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتاب در
بیش از 20 دسته بندی مختلف و با همکاری بیش از
موسسه پخش دانشجو ،
موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17
اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ، 
فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز
کرده تا به رویای ارسال کتاب به
تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد.
در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتاب در
بیش از 20 دسته بندی مختلف و با همکاری بیش از
چهار دانشجو که به خودشان اعتماد کامل داشتند یک هفته قبل از امتحان پایان ترم به مسافرت رفتند و با دوستان خود در شهر دیگر حسابی به خوشگذرانی پرداختند.
اما وقتی به شهر خود برگشتند متوجه شدند که در مورد تاریخ امتحان اشتباه کرده اند و به جای سه شنبه، امتحان دوشنبه صبح بوده است.بنابراین تصمیم گرفتند استاد خود را پیدا کنند و علت جا ماندن از امتحان را برای او توضیح دهند.
 آنها به استاد گفتند: « ما به شهر دیگری رفته بودیم که در راه برگشت لاستیک خودروم
دارم دنبال استاد و دانشگاه میگردم برای ارشد اپلای کنم :( 
آلمان، انگلیس، فرانسه، سوییس، ... هرجا که شد...
پولمون به آمریکا و کانادا و استرالیا که نمیرسه.
پرینستون :((( 

چقدر برنامه و هدف توی ذهنم داشتم. چه تابستون پرباری رو پیش روی خودم می‌دیدم. فک می‌کردم مطمئنم که قراره چیکار کنم. هیچی خوب نیست این روزا. نه مواد هست، نه کیفیت، نه تجهیزات، نه انگیزه. حالا هم استادای گروه بخاطر کم بودن دانشجو، میخوان از ارشد و دکتری دانشجو بپذیرن. فاتحه‌ی بیوت
با سلام و احترام
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند نمرات درس سیستم عامل 2  در سامانه آموزش دانشگاه بارگذاری شده است، جهت اطلاع از نمره آزمون به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایید.
توجه:
1- دانشجویان می توانند هر گونه اعتراض نسبت به نمره خود را تا روز پنجشنبه مورخ (1398/10/19) ساعت 24:00 با ذکر مشخصات کامل خود و دلیل اعتراض  و عنوان اعتراض به نمره- نام و نام خانوادگی دانشجو  به آدرس ایمیل کلاس ارسال نمایند.
2- نمرات در نهایت ارفاق محاسبه شده اند و در صو
از همان اول صبح که وارد دانشگاه می شوی دنبال بهانه ای است برای پیچیدن به پر و پایت تا هنگامی که بیرونت کند!
نگهبانی را میگویم! 
ممنون از اینکه نگران پوششم هستی ولی اینکه گوشه ی پیراهنم از زیر کاپشنم بیرون زده، چه خطری میتواند برای دیگران داشته باشد؟(نویسنده به یاد لوگوی آ.اس. رم می افتد!)
ترسم از این است چند وقت دیگر موقع ورود، علاوه بر کارت دانشجویی، کارت ملی، شناسنامه، گواهی نامه، گواهی تست دوپینگ، قبض آب و برق و تلفن، ریز مکالمات تلفن همراه
دانشجویان عزیز می توانند جهت انتخاب محل حوزه آزمون خود از تاریخ  1399/02/07 الی   13999/02/24 در سامانه گلستان از مسیر زیر اقدام نمایند:
منوی اصلی ----> آموزش ----> دانشجو  ----> درخواستها ----> انتخاب محل آزمون
چند نکته مهم:
1- برای تعیین حوزه آزمون باید بدهی شهریه دانشجو پرداخت شده باشد.
2- هیچ الزامی برای انتخاب حوزه آزمون نیست. یعنی عدم انتخاب حوزه آزمون به معنی شرکت دانشجو در جلسه آزمون دانشگاه قبولی خود می باشد.
3- پس از تأیید درخواست تغییر محل حوزه آ
دانشجویان عزیز می توانند جهت انتخاب محل حوزه آزمون خود از تاریخ  1398/08/20 الی   1398/09/11 در سامانه گلستان از مسیر زیر اقدام نمایند:
چند نکته مهم:
2- هیچ الزامی برای انتخاب حوزه آزمون نیست. یعنی عدم انتخاب حوزه آزمون به معنی شرکت دانشجو در جلسه آزمون دانشگاه قبولی خود می باشد.
3- پس از تأیید درخواست تغییر محل حوزه آز
دانشجویان عزیز می توانند جهت انتخاب محل حوزه آزمون خود از تاریخ  1398/02/07 الی   1398/02/24 در سامانه گلستان از مسیر زیر اقدام نمایند:
چند نکته مهم:
3- پس از تأیید درخواست تغییر محل حوزه آز
موسسه پخش دانشجو ، موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ، فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد. در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتاب در بیش از 20 دسته بندی مختلف و با همکاری بیش از دویست
اعزام دانشجو به خارج
اعزام دانشجو به خارج از کشور بسیار موفقیت آمیز بوده است. بسیاری از دانشجویان ایرانی که در خارج تحصیل کرده اند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و حتی پسا دکترا در بهترین دانشگاه های غربی به تلاش و پیشرفت مشغول هستند.

برای رسیدن به رویاها و آرزوهای خود باید تلاش کنید.
اعزام دانشجو به خارج نیازمند صلاحیت علمی و صلاحیت اخلاقی است.صلاحیت علمی طبق سوابق دانشگاهی و آزمون های علمی متقاضی تعیین می شود.
 اولویت انتخاب دانش
با سلام و احترام
ضمن آرزوی موفقیت برای تمام دانشجویان محترم در امتحانات نیمسال اول 98-99 به اطلاع میرساند نمرات آزمون نهایی درس طراحی صفحات وب در سامانه آموزش دانشگاه بارگذاری شده است، جهت اطلاع از نمره آزمون به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایید.
توجه:
1- دانشجویان می توانند هر گونه اعتراض نسبت به نمره خود را تا روز پنجشنبه مورخ (1398/10/12) ساعت 24:00 با ذکر مشخصات کامل خود و دلیل اعتراض  و عنوان اعتراض به نمره- نام و نام خانوادگی دانشجو  به آدرس ایم
چکیده
پژوهش حاضر با هدف تعیین قدرت تبیین مولفه های به دست آمده در برنامه درسی دانشجو می باشد. این مطالعه از حیث نوع بنیادی، از حیث رویکرد، توصیفی و از نوع طرح های آمیخته اکتشافی است. ابزارهای مورد استفاده در این پژوهش مصاحبه بازپاسخ با هشت نفر از صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت در دانشگاه تهران در بخش کیفی؛ و پرسشنامه استخراج شده از نتایج مصاحبه در بخش کمی است که در میان دانشجویان تحصیلات تکمیلی به منظور تایید و رتبه بندی مولفه های مربوط به وی
چند جمله مربوط به دانشجو 
Kolejdeyken dört yıl boyunca yurtta kaldım. برای همه چهار سال کالج در خوابگاه زندگی کردم.
fizik dersi  کلاس فیزیک
Ben kütüphanede çalışıyorum.  من در کتابخانه کار می‌کنم.
O ünlü bir üniversiteden tam burs kazandı. او موفق به دریافت بورسیه کامل از یک دانشگاه مشهور شد.
Ben lisedeyken okul takımı için futbol oynuyordum. من موقع دبیرستان برای تیم مدرسه فوتبال بازی می‌کردم.
روزیاتو مقاله ای تحت عنوان «۲۰ توصیه برای انتخاب رشته کنکور» منتشر کرده که در آن نکات بسیاری را یادآور شده.
معمولا یکی از چالش هایی که پس از قبولی در کنکور گریبانگیر دانشجو ها می شود بحث انتخاب رشته است. معیارهای بسیاری را باید در این تصمیم گیری دخیل کرد، با اینکه بسیار تاکید شده تا این موضوع جدی گرفته شود و راهنمایی های بسیاری در وب وجود دارد اما بازهم بسیاری از دانشجو ها از انتخاب رشته خود ناراضی هستند و در نهایت با مشکلات بی شماری روبرو می
سلام دوستان
من دانشجو هستم، میخواستم به صورت پاره وقت تدریس کنکور انجام بدم، ترجیح میدم درس عربی رو تدریس کنم. اما تجربه ای در این زمینه ندارم، نمیدونم باید چطور و از کجا شروع کنم؟، چطور شاگرد جذب کنم؟
اگه اطلاعاتی در این زمینه ها دارید لطفا راهنمایی کنید.
سپاس
مرتبط:
یک دانشجو کجاها می تونه تدریس کنه ؟
اشتغال به عنوان حق التدریس در دانشگاه آزاد
از نظر درآمد تدریس زبان بهتره یا مهمانداری هواپیما ؟
در تدریس ریاضی حرفه ای هستم اما ...
تدریس خصو
اینکه چقدر من ذوق زده شدم با دیدنش قابل توصیف نیست.
چقدر رفتار متواضعی داشت. اصلا براش مهم نبود ظاهر و طرز بیانش. فقط علم بود که اونجا فواره میزد. و اون مطالبی که در اون دوساعت بیان کرد... ۱۵ دقیقه از این مطالب من رو به وجد اورد طوری که من احساس جنون بهم دست داد. درباره ی اثر تحریم ها بر پروداکتیویتی حرف میزد، رسید به اثر اسکیل برای تولید و این قضیه رو از یه جنبه ای نگاه کرده بود که خیلی ساده بود اما من تا به حال ندیده بودمش. اونجا از شدت پیچیدگی و
موسسه پخش دانشجو (موسس و صاحب امتیاز فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو)، موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ،  فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد. در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتا
در پاسخ به این سوال دانشجویان عزیز که ترم تابستان آری یا خیر؟ باید عرض کنم:دانشجو
باید در گام نخست یک برنامه ریزی دقیق و واقع بینانه (نه بلند پروازانه)‌
از سنوات تحصیلی خود پیش بینی و تهیه کند. سپس اگر ترم تابستان باعث کاهش
سنوات تحصیلی باقیمانده دانشجو می شود، اخذ ترم تابستانی به صرفه و توجیه پذیر است و در صورتی که ترم تابستانی هیچ تاثیری در تعداد سنوات باقیمانده دانشجو ندارد، ترم تابستان هیچ توجیهی ندارد و به مشکلات آن نمی ارزد. از جمله م
دسترسی دانشجو یان و دانشمندان به بایگانی تخصصی و نو مقاله انگلیسی همواره یک کدام از مساله در روش انجام پروژه ها و پایان نامه های تحصیلی بوده است . بخش اعظمی از ناشران مقاله‌ها قابلیت دسترسی به نوشته بدون نقص مقاله را فقط در عوض اخذ مبالغ بالا قابلیت و امکان پذیر می نمایند و دانشکده ها هم به طور معمول توانا به خرید کل بایگانی مقاله های ما یحتاج دانشجو ها نیستند . تارنما ایران پیپر  رویه حلی جامع و بی آلایش برای اختلال دانلود مقاله است . شما می
موسسه پخش دانشجو (موسس و صاحب امتیاز فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو)، موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ،  فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد. در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتا
یه لحظه چشماتو رو هم بذار و فرض کن اینترنت نیست. به عصر حجر خوش آمدید!!!
تکلیف یکی از استادهام این بود که یه سری مقالات رو مطالعه کنم، وقتی مرورگر خودمو باز کردم دیدم دسترسی به به دنیای خارج ندارم تا اون علم کوفتی رو که یه کسی تو بلاد کفر به دست اورده رو بخونم. دانشجو بودن تو ایران یه بازی دو سر سوختس و باز سخنی که در اون باید تامل کرد " ما امنیت داریم  "، نه من امنیت ندارم. من به عنوان یه دانشجو امنیت دسترسی آزاد به اطلاعات ندارم، من به عنوان یه دا
پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای شفق(دانشجو) تهران
پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای شفق(دانشجو) تهران دارای 66 اسلاید با مباحثی شامل: معرفی فرهنگسرا و معمار آن (کامران دیبا)،تحلیل سایت، اقلیم، بررسی پارک شفق، مشخصات طرح، معرفی فضا ها، استفاده از آثار حجمی در پارک، آنالیز حجم، پلان ها، نما و مقطع، مصالح و ... می باشد. ...
دریافت فایل
به مناسبت روز دانشجو بیاین برام یه پوشیدنی اعمم از هودی فیروزه ایی که دیدم بخرید مرسی:(
البته من خودم تا موقعی داداشم بهم پیام داد نمیدونستم(صبحم دانشگاه نبودم که بفهمم)
خب من خیلی پولکیم و تا یه جریانی میشه به خانوادم میگم خب چی برام میخرین؟(اصولا هم به کتفشون نیست)مثلا پروسه تولد گرفتن توی خونه ما خیلی عبث و بیهوده تلقی میشه و ترجیح میدن پولشو بدن بهمون ...کلا هم ما یبار در سال تولد داریم اونم مال مامانمه چون شب یلداستاخرین باری که تولد گرفت
ریشه حوادث دانشگاه تهران: حوادث دانشگاه تهران ریشه هایی داشت که مهمتر از اصل موضوع اعتراض چند دانشجو است. از ریشه های این اعتراض، استادانی هستند که برخی از آنها نه اعتقاد درست به دین دارند و نه علاقه ای به نظام و انقلاب. برخی که مستقیم و غیر مستقیم دانشجویان را به عدم رعایت احکام دین به ویژه حجاب و روزه تشویق می کنند. استادی که  قلبش مریض است و در کلاس به دانشجوی خانم چادری کم محلی می کند و دختر خانم بد حجاب را بیشتر تحویل می گیرد مروج بی حجابی
احتمالا تجربه این را داشته‌اید یا شنیده‌اید که دانشجویان تحصیلات تکمیلی وقتی به یک دانشگاه خارجی درخواست پذیرش می‌دهند بعد از مدت‌ها گشت و گذار رشته و گرایش و استاد مورد نظرشون رو انتخاب می‌کنند و بعد گام بعدی را برمی‌دارند، بگذریم که در ایران بعد طی کنکور تازه دانشجو متوجه می‌شود چه دانشگاهی قبول شده و گرایش و علایق پژوهشی هر استاد چیست و چه بسا در این مرحله در دوراهی انصراف یا گرفتن مدرک پیش می‌رود.من اما تجربه‌ی متفاوتی داشتم یعنی
استاد علومی که کل ترم درمورد آرمان های امام و اسلام و حجاب و وطنش با دانشجو صحبت میکنه و یک روز قبل از امتحان پایان ترمش تعداد زیادی جزوه سخت از دروس ترم های بعد!! میده به دانشجو ، که هیچکدومش هم تدریس نشده رو واقعا چی باید بهش گفت؟ برداشته جزوه بیوشیمی ترم بعد رو داده خب! منی که هنوز نمیدونم بیوشیمی چیه چطوری برم امتحان بدمواقعا چه امیدی باید به همچین استادهایی داشت
ازش متنفرررررم با اون ریخت بدترکیبش :/ واقعا اعصابمو خورد کرده
خوشحال بودم که
خدمت همه خانواده برتری های عزیز سلام عرض میکنم
در ابتدا از همه کسانی که وقت میذارن نظر مینویسن و حتی کسانی که میخونن و نظر نمیذارن تشکر میکنم. در هر صورت به  راهنمایی تون نیاز دارم. 
چند سال پیش تو دانشگاه با یه آقایی آشنا شدم که شدیدا به من علاقه مند شده بودن. اون موقع هر دو دانشجو بودیم و شرایط ازدواج نداشتیم. اگر هم می اومد خواستگاری چون دانشجو بود خانواده ام قبول نمیکردن. در مدت زمانی که با هم حرف زدیم با رعایت همه خطوط قرمز بود، نذاشتم تبد
مدتی است رفتارهای اساتید مختلفی را که با آنها سر و کار داشته یا دارم و حتی خودم را  از نگاه دانشجو تحلیل می کنم و هدفم این است که بفهمم به عنوان یک استاد، دانشجوهایم مرا چطور می بینند و در حالت کلی کدام رفتارهای یک استاد به طور ناخودآگاه روی دانشجو اثر منفی می گذارد. (همه اینها در راستای ارتقا کیفیت کارم و جلب رضایت مشتری است! )
نتیجه این تلاش شده است لیستی که در اولین فرصت برای همین پست کامنتش میکنم.
و خیلی خیلی دلم می خواهد همه شماهایی که تجرب
توی کانال صنفی دانشکده مان نوشته اند: دانشگاه را نمی دانم، اما دانشجو زنده است.
اما حقیقتی که من روزانه مشاهده میکنم این است که دانشجو مرده است.
بگذارید چند جمله که روزانه از همه جا و همه کس میشنوم برایتان نقل کنم:
یادگیری؟ یادگیری رو که اصلا ول کنید. فقط نمره
استاد فلانی حضور غیاب نمیکنه خیلی خوبه
کلاس استاد فلانی رو حداقل یه تعدادی برین که استاد غیرحضورغیابی ها ح غ ی نشن!
استاد چرا آنتراک نمیدین؟
ببینین بچه ها ده دقیقه قبل انتراک بریم بیرون
محدودیت ترافیکی 22 بهمن 98 در پایتخت:
به گزارش خبرینو - با تبریک پیروزی انقلاب اسلامی پلیس راهور تهران بزرگ تا کنون اعلامیه برای محدودیت ترافیکی 22 بهمن 98 برای پایتخت اعلام نکرده اند.
به محض اینکه اطلاعات جدیدی به دستمان برسد به سرعت در سایت اطلاع رسانی می شود

همچنین بخوانید:
     “پیش بینی هواشناسی سه شنبه 22 بهمن 98“
     "تعطیلی مدارس 20 بهمن 98 یکشنبه"
     “بازبینی شیوه گزینش دانشجو معلمان“
     “کسر از حقوق دانشجو معلمان تصویب شد!“
     “
بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین، انَّه خیرُ ناصر و معین. خدمت تمامی دنبال‏‏ کنندگان اندیشکده مجازی امنیت تبادل اطلاعات آیو، عرض سلام و تحیت دارم.
یکی از مسائلی که در یادگیری فیلدهایی مانند کشف آسیب پذیری، توسعه اکسپلویت، تحلیل بدافزار و ... برای دانشجویان و دانش آموزان وجود دارد، پراکندگی و گستردگی مطالب است. به شکلی که اگر شخص دانشجو نقشه راه نداشته باشد، علاوه بر اتلاف زمان و انرژی خود، در نهایت دست آوردی هم به نخواهد داشت. همانطور که
"حتی اگه یه خشاب گلوله هم توی پای من خالی کنی، یه چیزی اون بالا توی ذهنم بهم می‌گه پاشو و بدو، من با همه‌ی قدرت پا می‌شم و با همه‌ی سرعت می‌دوئم؛ این رو هیچ‌وقت یادت نره. برای آدمی که چیزی واسه از دست دادن نداره، مرگ و زندگی خیلی فرق نمی‌کنه‌. من با ذهنم می‌دوئم نه پاهام." این متنی هست که روی تی‌شرت آبی آسمونیِ جدیدی که خریدم نوشته شده و یه گردنبند با پلاک *آیه‌الکرسی* هم انداختم دور گردنم. مطابق همیشه، همه‌ی صندلی‌های سرویس دانشگاه پر شد
میمِ اسمم می گرفت و سینِ فامیلی ام می زد توی ذوق. برگشته بود، هم لکنت زبانم هم معلمم از مرخصی. هنر داشتیم. من با عشقِ تمام، گل و گلدان کشیده بودم. معلمم با حواس پرتیِ تمام، زنگ هنر را کرد زنگ انشا. من در مورد نان نوشته بودم و تمام نانوایی های اطراف خانه مان را توصیف کرده بودم، بربری و سنگک و ماشینی و عراقی‌. نوبت من بود، "سبزی" نه اول لیست بود نه آخر لیست، من به میانه ترین حالت ممکن مضطرب بودم و تمام حروف در دریای لکنتم غرق شده بود. گل و گلدانی که ب
امروز روز خوبی بود ,روز دانشجو ... دیشب با چشم های اشک آلود به خواب رفتم ,صبح که بیدار شدم ساعت ۸ بود و کلاسم ۸:30 شروع میشد, شکم درد و سردرد داشتم اما خمیردندان روی مسواک و یه چپ و یه راست تمام,لباس پوشیدم و با ده دقیقه تاخیر رسیدم:/ و رفتم آزمایشگاه ,آخرای کلاس آزمایشگاه وقتی استاد حواسش نبود پیچوندم و خوابگاه دراز کشیدم و یه قسمت از گیم اف ترونز دیدم...آقای ط اسمس تبریک روز دانشجو رو که داد خیلی خوشحال شدم از اینکه حواسش بوده...عکاس دانشگاه هم عکس
خب ...
سلام...
روز دانشجو بود امروز ...مبارک همه!
استاد عزیز ما امروز فرخنده رو گذاشته بودن واسه میانترم...فک نکنین لغوش کرد یا چی ها...نه...میانترمو گرفت عین چیییییی...
بعدشم همه کلاسو بستنی مهمون کرد...که دستش درد نکنه...
بعدش من فهمیدم آزمونم به جایی که فردا باشه پس فرداس ...
بعدش من حساب کتاب کردم که پس فردا میانترم جزا هم دارم:||||
بعدش اون رفیقم که شکست عشقی خورده بود با یه صحنه پرفکت دیگه مواجه شد و اون طرف اومد به قصد عذر خواهی و غلط کردم....
بعدش ایشو
تصمیم داشتم سر فرصت ی پست بنویسم درباره اتفاقات مربوط به ممنوعیت پذیرایی و ..
ولی کامنت گندم باعث شد کلی در جوابش بنویسم و به خودم که اومدم دلم برای گندم سوخت با جواب به این طویلی :))
اینه که تصمیم گرفتم همون جواب رو پستش کنم:

گندم جان  بخشنامه مال امساله و فقط هم دانشگاه آزاد
خوب همه عادت داریم به روال پذیرایی تو جلسات دفاع
حتی تو کشورهای دیگه هم ی اتاق بغل اتاق دفاع هست برای پذیرایی بعدش
در حد معقولش نمی فهمم چرا باید ممنوع بشه
میگم معقول چون
از دانشجو بودن وبلاگ نوشتن و از کد زدن ساندکلاود رو گوش دادن یاد گرفتم و اینجوری همه‌ی روزهای قبل گذشت.حالا بعد این همه مدت وقتی باز میکنم ساندکلاود رو و میبینم مرتضی اهنگی رو لایک کرده که همین چند روز پیش ری‌‌پست کردم دلتنگ میشم. ما زمان‌های زیادی رو اینجور گذروندیم.  
شنبه من کلاس نداشتم برنامه ی دانشگاه هم ارزش نداشت که به‌خاطرش روز تعطیلم برم دانشگاه.مامانم میخواست برای روز دانشجو سوپرایزم کنه کیک خریده بود اما از شانش زیباش خودم در رو براش باز کردم با اینکه کیک رو گذاشته بود زمین اون گوشه دیدمش و گفتم این چیهه؟ مامانمم گفت تو روحت تو چرا در رو باز کردی میخواستم سوپرایزت کنم -_- 
گذاشتیمش تو یخچال تا اینکه شب شد بابام اومد مامانم گفت پاشو لباستو عوض کن میخوایم عکس بگیریم !! منم که مریض بودم با هزاران بدب
دانشجویی به استادش گفت:
استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش می کنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمی کنم.
استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت: آیا مرا می بینی؟
دانشجو پاسخ داد: نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلما شما را نمی بینم.
استاد کنار او رفت و نگاهی به او کرد و گفت:
تا وقتی به خدا پشت کرده باشی هرگز او را نخواهی دید!

سلام ^_^
قدرت و وجود پر عظمت خالق هستی در تمام آفرینش هویدا است.
من تعجب میکنم از کسی که خدای متعال بر
آقای سلمان محمودی، یکی از دانش آموختگان کارشناسی ارشد رشته مطالعات فلسطین دانشگاه تهران  در روز شنبه هفتم مهرماه ماه 1397 از پایان نامه خود دفاع کرد. "اسباب التقارب و الابتعاد فی العلاقات السعودیه الامریکیه" عنوان پایان نامه این دانشجوی رشته مطالعات فلسطین بود. دکتر هادی برهانی: استاد راهنما؛ دکتر سلطان نژاد: استاد مشاور؛ دکتر اسماعیل اقبال استاد داور خارجی و دکتر رحماندوست استاد داور داخلی این پایان نامه بعد از شنیدن دفاعیات دانشجو، آن ر
به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمونهای برگزار شده سال 1398 می رساند، براساس مصوبات بیست و یکمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو و دوازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی در مورخ 98/08/01 مقرر گردید تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو فقط در آزمونهای زیر و برای پذیرش بهمن ماه براساس برنامه زمانی هماهنگ شامل زمان ثبت نام، انتخاب رشته، اعلام نتیجه و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان در هر آزمون صورت پذیرد. لذا برنامه زمانی ثبت نام یا انتخاب رشته و نح
ارزیابی جامع به منظور احراز قابلیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشجو است که در شیوه آموزشی-پژوهشی، دانشجو باید با نظارت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد دانشگاهی، در یک ارزیابی که شامل دروس گذرانده شده دوره به میزان حداقل ۳ و حداکثر ۵ درس به پیشنهاد استاد/اساتید راهنما و تأیید گروه آموزشی می‌باشد، شرکت نماید.
ادامه مطلب
از مزایای دانشجو بودن اینه که اینترنت داری❤
دغدغه ی انقلاب آزاد کردن تمامی مظلومین و مستضعفین جهان از ظلم و ستم بود ولی حالا سطح توقع مون از آزادی، در حد وصل شدن اینترنت ، اومده پایین!
پ.ن1:
از اونجایی که متوجه شدم استاد عزیزم دکتر نقشینه، این وبلاگ رو میخونه
قصد دارم دیگه شعرهای خاکبرسری و احیانا آهنگ های مشکل دار رو دیگه نذارم یا حداقل رمزی منتشر کنم(داستان خجالت و شرم و این حرف ها)
نظر شما چیه؟
تقوا رو پیشه کنم
یا
تقوا رو پیشته کنم؟
آقای محمد حسین معلم، یکی از دانش آموختگان کارشناسی ارشد رشته مطالعات فلسطین دانشگاه تهران  در روز یکشنبه یکم مهرماه ماه 1397 از پایان نامه خود دفاع کرد. "ابعاد و تداعیات نقل السفاره الامریکیه من تل ابیب الی القدس"عنوان پایان نامه این دانشجوی رشته مطالعات فلسطین بود. دکتر جواد شعرباف: استاد راهنما؛ دکتر هادی برهانی: استاد مشاور؛ دکتر اسماعیل اقبال استاد داور خارجی و دکتر حمید رضا دهقانی استاد داور داخلی این پایان نامه بعد از شنیدن دفاعیات دا
دانشگاه غیر انتفاعی هر سال علاوه بر پذیرش دانشجو بر اساس کنکور سراسری به صورت بدون کنکور یا صرفا بر اساس سوابق تحصیلی هم پذیرش دانشجو رو انجام میده . ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی دو بار در سال برای ورودی مهر و بهمن برای مقطع کاردانی و کارشناسی انجام میشه .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/482/ثبت-نام-بدون-کنکور-دانششگاه-غیرانتفاعی.html
خب به نام خدا
صبح شنبه ست و بدبختی ما دانش آموزا شروع شد
مطمئنم همه دانش آموزا به امید سه شنبه که تعطیل دارن میرن مدرسه
یه سری دانشجو بدبخت هم هستن که امروز تازه اولین روز دانشگاشونه
آقا کلا لپ مطلب ما همه بدبختیم
کسی هم حرف نزنه
07:26:22
ایتالیا کشوری با تمدن و فرهنگ غنی است که همه‌ساله پذیرای بسیاری از دانشجویان غیربومی، از سراسر جهان است. این کشور مقصد بسیار مشهور و مطرحی برای دانشجویان بین‌المللی است. اعزام دانشجو به ایتالیا ، همه‌ساله توسط برترین مؤسسات اعزام دانشجو به خارج ازجمله موسسه ساناگیتی صورت می‌گیرد.
ارائه مشاوره در خصوص رشته انتخابی و شرایط تحصیل آن در ایتالیا، دانشگاه برتر در این زمینه، اخذ پذیرش، اخذ فاند برای دانشجویان برتر و اخذ ویزای تحصیلی، همگی از
دانشگاه آزاد هر سال علاوه بر پذیرش دانشجو بر اساس کنکور سراسری به صورت بدون کنکور یا صرفا بر اساس سوابق تحصیلی هم پذیرش دانشجو رو انجام میده . ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد دو بار در سال برای ورودی مهر و بهمن برای مقطع کاردانی و کارشناسی انجام میشه .

www.tahsilico.com/web/articles/view/458/ثبت-نام-بدون-کنکور-دانشگاه-آزاد.html
ایتالیا کشوری با تمدن و فرهنگ غنی است که همه‌ساله پذیرای بسیاری از دانشجویان غیربومی، از سراسر جهان است. این کشور مقصد بسیار مشهور و مطرحی برای دانشجویان بین‌المللی است. اعزام دانشجو به ایتالیا ، همه‌ساله توسط برترین مؤسسات اعزام دانشجو به خارج ازجمله موسسه ساناگیتی صورت می‌گیرد.
ارائه مشاوره در خصوص رشته انتخابی و شرایط تحصیل آن در ایتالیا، دانشگاه برتر در این زمینه، اخذ پذیرش، اخذ فاند برای دانشجویان برتر و اخذ ویزای تحصیلی، همگی از
دانشجو
فایل پی دی اف "دانشجو"

دانشجو بود...دنبال عشق و حال، خیلی مقید نبود، یعنی اهل خیلی کارها هم بود، تو یخچال خونه ش مشروب هم میتونستی پیدا کنی....
از طرف دانشگاه می بردن اردو ...قرار شد یک دیدار خاص هم داشته باشن..از این به بعد رو بذارید خود حمید براتون تعریف کنه...
وقتی رسیدیم سر قرار خاصمون...بچه ها تک تک ورود میکردن و سلام میگفتن، ایشون هم به همه سلامی میگفت و تعارف میکرد که وارد بشن...من چندبار خواستم سلام بگم...منتظر بودم ایشون به من نگاهی
تحصیل در پرتغال
همیشه تحصیل در اروپا و این هم کشورهای اروپای غربی به دلیل سزح دانشگاه های بالا مورد توجه دانشجویان بین المللی زیادی بوده است. تحصیل در پرتغال هم به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته بخصوص در ارائه بالاترین سطح علمی در جهان محبوبیت زیادی دارد.
از اوایل سال 2000 و با تغییراتی که در زیر ساخت های آموزشی پرتغال انجام گرفت و مطابق با کنوانسیون بولونیا مقرر شد به منظور بالا بردن سطح تحصیلات دانش آموزان و دانشجویان بین المللی برای ت
چند سالیه که دانشگاه آزاد علاوه بر پذیرش دانشجو بر اساس کنکور سراسری بر اساس سوابق تحصیلی هم پذیرش دانشجو رو انجام میده . البته فقط داوطلبایی می تونن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رو انجام بدن که تمام شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد رو داشته باشن .

www.tahsilico.com/web/articles/view/461/شرایط-ثبت-نام-بدون-کنکور-دانشگاه-آزاد.html
سلام دوستان
بنده پسری دانشجو هستم در یک شهر دیگر و در خوابگاه زندگی میکنم، کلاس ها چند روز در هفته است، کلاس ها منظم نیست، بعضی مواقع درست تشکیل میشه بعضی مواقع هم نه، از اون جایی که سه روز در هفته وقتم آزاد هست، حوصله‌م سر میره و هم نیاز به پول بیشتر دارم.
دوستان دنبال یه درآمد به صورت پاره‌وقت هستم، الان دو سال دانشگاه با این وضع گذشته و فکر خوبی به نظرم نرسیده برای درآمد، تو این دو سال تجربه کار چند ماه داشتم(مثلا تبلیغات برای یک فروشگا

اس ام اس روز دانشجو؛
روز قلم های تیز
روز فکر های خلاق
روز اندیشه های نو، روز تو، روز دانشجو مبارک

در کوچه درس رهگذاریم هنوز
وین راه دراز می سپاریم هنوز
از اول ثبت نام سال ها می گذرد
ما واحد پاس نکرده داریم هنوز
روز دانشجو مبارک

امام صادق(علیه السلام):
دوست ندارم جوانی از شما را جز بر دو گونه ببینم:
دانشمند یا دانشجو

دانشجو اگر عاشق شود بی پرده مشروط می شود
چیزی شبیه فاجعه با عشق ممکن می شود

شمع شدی شعله شدی سوختی
خاک تو سرت هیچی
حزب اللهی هاهم دیگر حزب اللهی نیستند!!!
امسال اگه خداوند قبول کنه به عنوان خادم الشهدا رفتم جنوب....و یه ده روزی رو مهمون شهدا بودم...
روز اول که رسیدیم رفتیم برای سازماندهی خادمین به دوکوهه فضا فضای فوق معنوی بود و همه حس و حال جنگ و جبهه رو داشتتند و همه تو اذهانشون تداعی شهادت بود...
بعد از تقسیم بندی،گروه ما که اکثرا دانشجو بودیم قرار شد برن برای خادمی تو هویزه...
هویزه هم همشون مقبره شهدای دانشجو هست و اکثرا زائرای هویزه همه دانشجو و بیشتر پسر
حرف است و حرف و باز حرف
اما کو توانی برای نوشتن بر سر این انگشتان
انگشتانی که در پی کلمات من دیوانه شده اند
+ تا دانشجو بودم به خوابگاه پناه میبردم
الان به پادگان
از ماه دیگه به کجا پناه ببرم؟
داره میزنه به سرم برم پی یک شغل ۲۴ ساعته که این قانون دوری و دوستی بین من و خانوادم انجام بگیره و حرمتی بینمون نشکنه:)
مسافران اوکراین.و لعنت بر اوکراین. و لعنت بر مسافرت. و لعنت بر هواپیما و اتوبوس و قطار و هر چیز مسخره ای که بتوان با آن سفر کرد. و لعنت بر غم. و لعنت بر آن هایی که مدیر و مدبر نیستند و کاری می کنند که دانشجو فرار کند از کشور. و لعنت بر آسمان و سقوط و پاسپورت و ویزا و لینکدین. و لعنت بر "لعنت" که اگر هزاران ساعت هم استفاده بشود باز‌ تخلیه نمی شوی. و لعنت بر ارشاد و مجوزهای مسخره اش که نمی گذارد کتاب های نویسنده چاپ شود و می رود خارج تا بنویسد، که باز هم
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه آزاد به دو روش با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این دانشگاه بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. هم
مراسم 16 آذر (روز دانشجو) 
و جشن فارغ التحصیلی 
به مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو و فارغ التحصیل شدن دانشجویان ورودی سال ۹۵، مراسم باشکوهی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.این مراسم با سخنرانی دکتر محمد سبحانی عضو هیأت علمی و مدیر گروه دانشکده و حضور پرشور اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، روز یکشنبه هفدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.پخش کلیپ، اجرای نمایش، قرائت شعر و دلنوشته و اهدای هدایا و ج
دلم میخواد تهران خونمو عوض کنم
از صمیم قلبم دلم میخواد عوضش کنم ،اما اجاره ها داره بالا میره و دلم نمیهواد به خونواده فشار بیارم ، و حتی اگه بهشون فشارم نیاد دلم نمیخواد دیگه بیشتر از اینا خودمو خرد کنم و منت بکشم 
تنها چیزی که میخوام اینه که این سه سال باقی مونده زودتر بگذره و امتحان ارشد بدم 
کنفرانس بوک , تحت عنوان برگزیدگان موتور جستجوی کنفرانس در وب لاگ خویش , اطلاعاتی‌که دانشجو ها , اساتید و دانشمندان نیازمند مطالعه و پی بردن آن می باشند را گردآوری و در وب لاگ خویش قرار میدهد . دانشجو ها در مقاطع فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) و دکترا و دانشمندان نیاز به دسترسی به منابع علمی متفاوت و اخذ مقاله ها پژوهشی سایرافراد دارا‌هستند تا بتوانند در پژوهش خویش باستناد به دیگر پژوهش‌ها کامل شدن کنند . بخش اعظمی از پایگاه‌های علمی که در وب ل
قبل تر ها دنیای وبلاگ نویسی دنیای جذاب و جالبی بود. احساسات مردم را می شنیدی، از بی تجربگی ها و اشتباهات شون می خوندی. با موفقیت هاشون شاد می شدی ... دوران کنکور را باهاشون به سر می کردی. می خوندی توی کلمات چه کتابی غرق شدند و چه فیلمی را دیدند و ... اما الان کمی همه مون تغییر کرده ایم که به قول شلدون توی قسمت آخر فصل آخر (TT) که میگه "جالبه ... اجتناب ناپذیر بودن تغییر، ممکنه یک ثابت جهانی باشه". نمیدونم سریال بیگ بنگ تئوری را دیدید یا نه؛ اما تغییرات،
آقای تقی دادخواه، یکی از دانش آموختگان کارشناسی ارشد رشته مطالعات فلسطین دانشگاه تهران  در روز شنبه سی و یکم شهریور ماه 1397 از پایان نامه خود دفاع کرد. "دور الصادرات العسکریه فی السیاسه الخارجیه لاسراییل" عنوان پایان نامه این دانشجوی رشته مطالعات فلسطین بود. دکتر جواد شعرباف: استاد راهنما؛ دکتر هادی برهانی: استاد مشاور؛ دکتر اسماعیل اقبال استاد داور خارجی و دکتر احسان سلطان نژاد استاد داور داخلی این پایان نامه بعد از شنیدن دفاعیات دانشجو
همه چیز به طرز ناامید کننده‌ای یکسانه. دانشجو نمیدونه چی میخواد و مطالبه‌اش چیه فقط توی یه جو احساسی قرار میگیره و شعار مرگ بر این و اون میده. آخه رئیس دانشگاه بنده خدا چجوری می‌تونه استعفای سران قوا رو واسه تو برآورده کنه. راستشو بخواین بعضی وقتا فک میکنم نکنه حقمونه این همه ظلم. از بس خودمون احمق و بی‌مصرفیم. غم منو گرفته از این جو غیر منطقی حاکم بر تمام انسان‌های دانشگاهم.
اسمش پیمانه یسال از من بزرگتره ، دانشجو دکتراس ،میگه حقوقش ۶ میلیونه و گفت احتمالا بره از ایران
و من؟
من هیچی نداشتم بگم ، هیچی نبودم ، از چی بگم بهش؟از اینکه تازه میرم سال دوم دانشگاه با تفاوت سنی یسال؟؟ از بریز بپاش پولای بابام؟ از ولخرجیام؟ از تنبلیام؟ از ادعام؟

دمت گرم پیمان ،دمت گرم ،عجیب به دلم نشستی ،خدا پشت و پناهت باشه پسر 
رشته های تحصیلی دانشگاه های جمهوری چک
جمهوری چک یک کشور چند بعدی است. این کشورِ نسبتاً تازه مستقل شده با تکیه بر فرهنگ و هنرِ غنی و عمیق خود، تقریباً در تمام ابعاد پیشرفت­های محسوسی داشته است.  از پیشرفت در صنعت و علوم پزشکی گرفته تا پیشرفت در بالا بردن سطح کیفیت زندگی. از این میان، یکی از پیشرفت­های قابل ستایش جمهوری چک، پیشرفت در بالا بردن سطح کیفی آموزش عالی و تربیت دانشجو­ در اکثر رشته­های معتبر در سطح بین المللی است. به طوری که امروزه رش
جامعه شناس، مانند
رمان نویس، تاریخ نویس و یا هر محقق و نویسنده دیگری در حوزه های
مختلف، از جایی شروع می کند اما بسیار ممکن است از جایی دیگر سر در می آورد. این
خاصیت تحقیق و نوشتن است که از پیش معلوم نیست به کجا خواهیم رسید. جامعه شناس گاه
حس می کند که «در مه قدم می زند». اما کم کم و در فرایند پژوهش و نوشتن، نشانه ها
خود را نشان می دهند و پژوهشگر باید حساسیت داشته باشد وآن ها را بشناسد تا راه
باز شود و قدم زدن ادامه یابد. بنابراین، تکامل یک پژوهش و
تعطیلی مدارس 20 بهمن 98 یکشنبه
در شبکه‌های اجتماعی در رابطه با تعطیلی مدارس 20 بهمن 98 شایعه شده است به دلیل بارش برف و باران و آلودگی هوا در تهران و سایر استان‌ها مدارس یکشنبه 20 بهمن 1398 تعطیل می‌باشند.

به گزارش خبرینو؛  در شبکه‌های اجتماعی شایعه شده است به دلیل بارش برف و باران و آلودگی در تهران و سایر استان‌ها مدارس  یکشنبه 20 بهمن 1398 تعطیل می‌باشند. / هنوز صحت این خبر تائید نشده است.
در صورتی که آموزش و پرورش مدارس هر شهری را تعطیل اعلام نم

روز دانشجوبعد از کودتاى 28 مرداد 1332، رژیم وابسته پهلوى که توانسته بود با کمک اربابان امریکایى بر اریکه قدرت باز گردد، درصدد برآمد تا پایه هاى حکومت خود را تثبیت کند، اما غافل از اینکه مقاومت مردم بطور کامل از بین نرفته و ایران در اولین فرصت خشم و انزجار خویش را نشان خواهد داد.
نیکسون معاون رئیس جمهور امریکا در سال 1332، راهى ایران گردید. در حقیقت او مى آمد تا نتیجه سرمایه گذارى بیست و یک میلیون دلارى را که سازمان جاسوسى امریکا سیاه در راه کو
این شب‌ها همه‌اش در خواب فریاد میزنم. داستانی جور می شود که فریاد بزنم. از فریاد وسط خیابان که گفته بودم، شب بعد خواب دیدم سر یکی از اقوام که حسابی از دستش گله دارم فریاد می‌زنم و می گویم دیگر نمی‌خواهم قربانی نگاه شماتت بار و زبان بی ملاحظه اش شوم، مهم نیست گذشته چه بوده، امروز دشمنیم. دیشب هم خواب می‌دیدم رفته‌ایم جلسه‌ی دفاع یکی از سال بالایی‌ها، بعد میبینم کلی از فامیل‌های خودمان در جلسه‌ی دفاعش حضور دارند، تعجب میکنم. بغل دستی توی
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه کشور و سومین دانشگاه بزرگ خاورمیانه شناخته می شود. این دانشگاه با جمعیتی بیش از 1.5 میلیون دانشجو در سال 1361 تاسیس شده است.
دانشگاه آزاد دارای زیرمجموعه هایی چون باشگاه پژوهشگران جوان، مجموعه مدارس سما و مجلات علمی پژوهشی متعدد است.

زمانی که فیزیک کلاسیک در توجیه پدیده هایی که در قلمرو بسیار ریز (اتمی و زیر اتمی) و در شتاب و سرعت های بسیار بالا در مانده می شود، فیزیک مدرن پا به عرصه وجود می گذارد تا نشان دهد که:  امکان اندازه گیری مستقیم در قلمروهای بسیار کوچک و با سرعت های فوق العاده زیاد وجود ندارد، مساله وحدت نیروها، انفجار بزرگ و نظریه های مربوط به پیدایش عالم هستی، چه اندازه برای آدمی با ارزش است، نور به دو صورت موجی و ذره ای وجود دارد و تمام ذرات از خود موج صادر م
ای کاش یه معیاری بود واسه این که استاد بفهمه این دانشجوی فلک زده چقد خودشو واسه این امتحان پاره کرده و چقدر بلده این سوال هارو حل کنه ولی الان مغزِ افلیجش کار نمیکنه.
کاش استادا میتونستن مغز دانشجو رو بخونن
اونوقت اینجوری گوه نمیخورد به امتحانی که انقدر بلدش بودم..
تقریبا آخرین شانسم بود برای نمره درست درمون گرفتن  :(
مراسم 16 آذر (روز دانشجو) 
و جشن فارغ التحصیلی 
به مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو و فارغ التحصیل شدن دانشجویان ورودی سال ۹۵، مراسم باشکوهی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.این مراسم با سخنرانی دکتر محمد سبحانی عضو هیأت علمی و مدیر گروه دانشکده و حضور پرشور اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، روز یکشنبه هفدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.پخش کلیپ، اجرای نمایش، قرائت شعر و دلنوشته و اهدای هدایا و ج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها